Навчання

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості."
(В. А.Сухомлинський)

 • Музично-театральна студія "Мозаїка"

  "Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності, а найголовніше, виховує справжню людину" (С. Русова.)

  Вплив театральної діяльності на формування особистості дитини, розкриття її здібностей величезний. Розвиток уваги, спостережливості, пам’яті, уяви, мовлення та культури спілкування, пластичності, вокальних навичок – ось неповний перелік того, що розвиває керівник гуртка під час музично – театральної діяльності.

 • Маленькі кухарята

  У нашому садочку діє кулінарний гурток "Маленькі кухарята!" Творчий процес у приготуванні їжі, перетворення ідеї в реальність – це основні принципи роботи керівника гуртка, шеф-кухаря садочка, Олександра.

 • Майстерня творчості 

  Найкращий шлях до розкриття здібностей і талантів - це творчість. Пластилін, глина, тісто, природні матеріали - це ті чарівники, що допоможуть дітям творити дива, з ними весело, цікаво, радісно. Дітки ліплять , конструюють, вирізають, майструють різноманітні вироби. Творчі заняття формують дружні стосунки, спонукають до взаємодопомоги, забезпечують гарний настрій.

 • Уроки LEGO

  LEGO Education - це набагато більше, ніж просто купа кубиків. Ці набори використовуються в міжнародній системі навчання, вже багато років  застосовується в США і Європі. З LEGO Education діти можуть розширювати кругозір, створювати різні механізми і вивчати основи технічного конструювання, фізики, математики і програмування. Це відмінне доповнення до розвитку логічного мислення і незабутнє проведення часу!