Навчання

"Не вчіть дитину так як навчали Вас, бо вона народилася в інший час."
(Народна мудріть)

Найбільше за все у світі діти люблять грати. Саме тому ми навчаємось граючи: заняття проходять цікаво й легко, а прагнення до отримання нових знань формується у малюків вже в самому ранньому віці.

Під час заняття викладач працює з половиною групи - підгрупою (7-10 дітей), що дозволяє йому приділяти достатньо уваги кожній дитині.

Наша навчальна програма - це:

 • індивідуальний підхід до кожного;
 • розвиток у грі, творчості, русі;
 • організація гурткової та секційної роботи , їх поєднання з основними заняттями.
 • доступність завдань для дітей;
 • перша школа спілкування 

Програма занять здійснюється за наступними розділами:

 • математична скарбничка;
 • мова рідна, слово рідне;
 • художня література;
 • віконечко у природу та довкілля;
 • чарівні фарби і талановиті пальчики;
 • подорож у світ англійської мови;
 • хореографія, музика, фізичний розвиток.
 • Математична скарбничка

  У країні математики живуть веселі цифри й числа. Як чудово допомогти ведмедику піднятися сходами, завітати у гості до зайчика, який живе на п’ятому поверсі, допомогти спуститися їжачку… Легко й весело вчимося рахувати, порівнювати, додавати й віднімати, а ще й порівняємо за формою та розмірами дерева, іграшки, будівлі.

 • Мова рідна, слово рідне

  Для кожного з нас дуже важливо бути почутим, та не менш важливо навчитися слухати. На заняттях ми вчимо та розповідаємо чудові вірші, переказуємо цікаві казки, вигадуємо дивовижні історії, розповідаємо різні цікаві факти, робимо висновки та виносимо мораль з почутих історій. Уважно слухаємо своїх друзів та із задоволенням ділимося своїми почуттями та думками з оточуючими.

 • Навчання грамоти

  Ми зануримось у захоплюючий світ літер та звуків. Адже як чудово, коли можеш самостійно почути, як звуки у слові змінюють один одного, об'єднуються і створюють цілісну мелодію. Ось вже і схопили за хвіст саме слово – прочитали перші склади… А незабаром цілі слова стають реченнями! Неймовірно! Ми вже впізнаємо знайомі літери у казці, і раптом, несподівано для самого себе – читаємо, розуміємо.

 • Дитина у довкіллі

  Що? Де? Коли? Звідки? А головне – ЧОМУ? На всі ці питання ми разом знайдемо відповіді, а також познайомимося з культурою, географією, історією… Поринемо в дивовижний світ природи, будемо спостерігати, порівнювати, досліджувати і, звичайно, милуватися красою величезного зеленого всесвіту.

 • Подорож у світ англійської мови

  За останні кілька років популярність вивчення англійської мови значно зросла. Як стверджують психологи, дошкільний вік є найсприятливішим для вивчення англійської мови. Раннє вивчення іноземної мови дозволяє забезпечити більш комфортне входження дитини в навчальний процес початкової школи, дозволяє знизити рівень стресу, благотворно впливає як на процес навчання, так і на розвиток особистості дитини, підвищення продуктивності її мислення.
Але навчання у Фортеці не може бути нудним та нецікавим, тому наші заняття є дуже захоплюючими, активними та креативними. Щоб зацікавити дітей, ми створюємо повністю англомовне середовище під час комплексного тематичного заняття, яке наповнене розвиваючими іграми, веселими піснями та руханками.

 • Хореографія

  Словами не можливо передати безмірне почуття радості, любові до життя, зачарованість існуванням, що охоплюють танцюючу людину. На заняттях із хореографії діти в ігровій захопливій формі осягають мистецтво танцю, вчаться висловлювати свої почуття і емоції під музику, стають гнучкими і граціозними.
Спеціально розроблені  вправи і танцювальні рухи розвивають фізичні дані дитини. Танцюючи, діти вчаться слухати власне тіло: слідувати ритмові, виконувати рухи в такт музиці і запам’ятовувати хореографічний малюнок танцю. При цьому розвиваються зорова та м’язова пам’ять, уважність та зібраність.

 • Чарівні фарби

  Малювання є одним із способів пізнання світу, контакту з ним, сприяє розвитку пам'яті, уваги. Формується здатність розрізняти кольори і відтінки, розмір і кількість. Малювання - це розвиток фантазії, естетичного сприйняття і смаку. Малюємо олівцями, пензликом, губкою і навіть пальцями. Чим краще дитина володіє пальчиками, тим краще розвивається її мозок! Цей творчий процес доставляє величезну радість дітям!

 • Зростаємо дужими

  Ми тренуємо м’язи, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, а ще пізнаємо основи дихальної гімнастики і техніки масажу. Діти мають змогу навчитися гармонійно керувати своїм тілом, вони стають впевненішими у своїх силах, а головне, наші заняття спрямовані на зміцнення здоров’я. На заняттях ми постійно проводимо цікаві рухливі ігри, веселі естафети, спортивні розваги.

 • У світі музики

  Знайомство з композиторами, прослуховування класичної музики привчає дітей до високої культури, дає змогу насолоджуватися музикою, відчувати її, мріяти, фантазувати, розвивати глибоку уяву, створювати дивовижні образи.
Також слухаємо і сучасну музику, знайомимося з сучасними виконавцями, вчимося розрізняти темп, обирати лаконічні рухи, грати на музичних інструментах і, звичайно, співати. Ну і, звичайно, такі заняття дарують заряд позитивної енергії! 

На заняттях не ставлять оцінок, а після закінчення садка всім дітям видається відповідний диплом і присвоюється звання "Кращий випускник" - інших в нас не буває!