Про нас

Чи мріяли ви про місце, куди ваші діти щоранку поспішають з радістю та очікуванням чогось нового та надзвичайного? Чи хочете ви знати місце, де  працюють майстри гарного настрою та дитячої мрії? Чи сподівалися ви знайти таке місце, де вірні друзі та турботливі вихователі з радістю та нетерпінням очікують на ваших малят щоранку? Якщо ваша відповідь «так», і ви в «Фортеці», то ви вже знайшли те, що шукали.

Ми розважимо навіть царівну Несміяну. Ми нагодуємо найбільшого вередуна і малоїжку. Ми навчимо навіть Незнайка. Чарівна казка та ніжна пісня стулять очки до сну найбільшого крутька.

Дитячі мрії оживають за надійними стінами «Фортеці». Мрії батьків про щасливе дитинство справджуються в затишних, комфортних кімнатах нашого садочку. Усі тривоги за своїх дітей відлітають у далечінь, покидаючи батьків, коли їхні діти на чарівній, казковій, захищеній території «Фортеці».

День народження веселіший, коли ти його святкуєш з гарними друзями; борщ смачніший, коли його готує найкращий у світі кухар з найякісніших продуктів; здоров`я міцніше, коли профілактика - то смачні бульбашки; страхи здаються на милість переможця, коли поруч вмілий психолог; найнеслухняніші язички стають вправними з умілим логопедом.

Ваші діти заслуговують на казку, подаруйте їм дитинство у «Фортеці»!